Medewerkers

Maak kennis met de medewerkers van BOGO. Professionals die ieder hun eigen bijdrage leveren aan professioneel en vooruitstrevend brandweeronderwijs. Vragen? Neem dan contact met ons op.

MT
Herry Ester Directeur herry.ester@bogo.nl 038 – 820 00 97
Ditske Stoffer Directiesecretaresse ditske.stoffer@bogo.nl 038 – 820 00 97
Edwin Diks Teamleider Financiën & Facilitair / Financial Controller edwin.diks@bogo.nl 06 – 555 317 40
Yvonne Bosch Teamleider Bedrijfs- en Planbureau yvonne.bosch@bogo.nl 038 – 425 03 80
Natasja Scheinhardt Beleidsmedewerker / Projectcoördinator natasja.scheinhardt@bogo.nl 038 – 425 03 86
Eric van Genderen Teamleider Opleidingsontwikkeling eric.van.genderen@bogo.nl 06 – 127 617 59
Herma Bonsink Adviseur HRM herma.bonsink@bogo.nl 06 – 221 554 95
Kees Heidema Teamleider Opleidingscoördinatie kees.heidema@bogo.nl 06 – 463 757 46

 

Communicatie
Pamela te Laak Medewerker Communicatie pamela.te.laak@bogo.nl 038 – 425 03 80

 

Financiën
Edwin Diks Teamleider edwin.diks@bogo.nl 06 – 555 317 40
Hanneke Klein Douwel Medewerker Financiële administratie hanneke.klein.douwel@bogo.nl 038 – 425 03 81
Petra van Soest Medewerker Financiële administratie petra.van.soest@bogo.nl 038 – 425 03 81

 

Facilitair
Theo van den Poll Beheerder theo.van.den.poll@bogo.nl 06 – 134 727 64
Linda Eijkelboom Facilitair Medewerker facilitair@bogo.nl 038 – 425 03 80
Ria Roseboom Facilitair Medewerker facilitair@bogo.nl 038 – 425 03 80
Arina van Huffelen Oproepkracht (tijdelijk) facilitair@bogo.nl 038 – 425 03 80

 

Opleidingsontwikkeling
Eric van Genderen Teamleider eric.van.genderen@bogo.nl 06 – 127 617 59
Martine Damink Docentbegeleider / Ondersteuner Opleidingsontwikkeling martine.damink@bogo.nl 038 – 820 00 96
Marion van der Smissen Docent / Opleidingsontwikkelaar marion.van.der.smissen@bogo.nl 06 – 131 833 27
Cees Schaap Docent / Opleidingsontwikkelaar cees.schaap@bogo.nl 06 – 181 358 14
Manon Wouterse Opleidingsontwikkelaar manon.wouterse@bogo.nl 038 – 820 00 93
Loes Ossewold Opleidingskundige / Opleidingsontwikkelaar loes.ossewold@bogo.nl 038 – 820 00 96

 

Bedrijfsbureau 038 – 425 03 80
Yvonne Bosch Teamleider yvonne.bosch@bogo.nl
Marjolein Storms Receptioniste / Telefoniste marjolein.storms@bogo.nl
Melanie Laskowski VR Noord- en Oost-Gelderland-West melanie.laskowski@bogo.nl
Marije de Kock VR Noord- en Oost-Gelderland-Oost marije.de.kock@bogo.nl
Erwita Willemsen VR Gelderland-Zuid erwita.willemsen@bogo.nl
Ruby-Ann Kerkhoven VR Twente ruby-ann.kerkhoven@bogo.nl
Manuela Gruijthuijsen VR IJsselland manuela.gruijthuijsen@bogo.nl
Renate van Roden VR Gelderland-Midden renate.van.roden@bogo.nl
Paula Knoop VR Flevoland paula.knoop@bogo.nl

 

Planbureau 038 – 425 03 82
Christina Broekhof Planner planbureau@bogo.nl
Susan Bruggeman Planner planbureau@bogo.nl
Ingrid Sauer Planner planbureau@bogo.nl

 

Opleidingscoördinatie
Kees Heidema Teamleider kees.heidema@bogo.nl 06 – 463 757 46
Frans van de Wetering VR Gelderland-Zuid frans.van.de.wetering@bogo.nl 06 – 464 176 94
Mark Visscher VR IJsselland mark.visscher@bogo.nl 06 – 464 176 98
Eric Zigenhorn VR Gelderland-Midden eric.zigenhorn@bogo.nl 06 – 218 962 34
Henri Tanamal VR Flevoland henri.tanamal@bogo.nl 06 – 128 875 89
Rosemarie van Kan VR Noord- en Oost-Gelderland-West rosemarie.van.kan@bogo.nl 06 – 251 407 98
Mathijs van der Veen VR Noord- en Oost-Gelderland-Oost / KLU mathijs.van.der.veen@bogo.nl 06 – 154 986 38
Robert Meijer VR Twente robert.meijer@bogo.nl 06 – 504 504 06
Gertie van Norel Medewerker Opleidingscoördinatie gertie.van.norel@bogo.nl 06 – 213 418 56
Vincent Teunissen Medewerker Opleidingscoördinatie vincent.teunissen@bogo.nl  06 – 213 189 75
Klaas Pit Rijinstructeur klaas.pit@bogo.nl 06 – 111 709 42

 

Regionaal Opleidingsmanagers
Mindert van der Molen VR Flevoland mindert.van.der.molen@bogo.nl 06 – 203 361 62
Marieke Sikkens VR IJsselland marieke.sikkens@bogo.nl 06 – 106 422 35
Jolanda Leferink VR Gelderland-Midden jolanda.leferink@bogo.nl 06 – 272 898 14
Eline Bruns VR Twente e.boxem@brandweertwente.nl 06 – 489 806 05
Kirsten Groote VR Noord- en Oost-Gelderland k.groote@vnog.nl 088 – 310 64 36
Jim Tukker VR Gelderland-Zuid jim.tukker@bogo.nl 06 – 553 637 67